به گزارش بیاخبر گیلان

همای خبر به نقل از ایسنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان، از کشف و ضبط بیش از ۷۴ تن برنج احتکار شده در صومعه سرا خبر داد و گفت: متخلف به پرداخت جزای نقدی ۲۸ میلیارد ریالی محکوم شده است.

مرتضی امینی از کشف انبار برنج احتکار شده خبر داد و اظهار کرد: در راستای بازرسی شبانه روزی گشت های مشترک تعزیرات حکومتی گیلان با همراهی عوامل سازمان اطلاعات سپاه و بازرسین صمت از انبارهای شهرستان صومعه سرا، در یک واحد صنفی بیش از ۷۴ تن برنج احتکار شده کشف و ضبط شده است.

وی افزود: ضمن تشکیل پرونده قضایی، این واحد صنفی متخلف با دستور تعزیرات حکومتی گیلان و توسط پلیس اماکن پلمب شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خاطرنشان کرد: پس از تهیه صورتجلسه و ارجاع گزارش به یکی از شعب تعزیرات حکومتی و طی تشریفات قانونی و دعوت از متهم، رئیس شعبه دفاعیات وی را وارد ندانست.

امینی اضافه کرد: در نهایت حکم به محکومیت ۲۸ میلیارد و ۴۸۱ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و الزام به فروش کالای احتکار شده به نرخ مصوب در شبکه با نظارت اداره صمت و سازمان جهاد کشاورزی صادر شده است.

با کانال همای خبر همراه باشید.

http://homaygilanirCheck Alsoهمای خبر/بازدید دکتر نصرالهی مدیر عامل گروه صنعت سلولوزی تامین گستر نوین(تاسیکو) از شرکت چوب …

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
خبرگزاری همای گیلان