به گزارش بیاخبر گیلان

اوقات زندگی پر درد همکارمان خانم مهتاب ره بسیار دردناک است

آرمان کریمی پاشاکی __از حدود دو سال پیش حال و زندگی همکار رسانه‌ای مان ،گزارشگر فعال استان گیلان ،سرکار خانم مهتاب ره به علت ابتلاء به مریضی سرطان به هیچ عنوان خوش نیست.از یک طرف درد طاقت فرسا و هزینه‌های سرسام‌آور درمان مریضی سرطان و از طرف دیگر هزینه‌های زندگی و مسکن استیجاری همه با هم شرایط زندگی را برای این فعال رسانه‌ای بسیار دشوار کرده است.
این مریضی از نوع مریضی خاص و نادر در طبقه بندی مریضی سرطان براساس گفته ی متخصصان می باشد که حتی بعد از عمل جراحی که ایشان انجام داده‌اند ،باز هم در حال پیشرفت و فعالیت می باشد و تاالان علاوه بر دردو مشقات فراوان،هزینه های هنگفتی را ببار آورده است که همچنان ادامه دارد.
بعد از ابتلاء به این مریضی نادر،پس از مدتی با تلاش مسئولان وقت ارشاد اسلامی گیلان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایشان با
سابقه ی ۱۵ سال کار خبرنگاری با حقوق بازنشستگی ماهیانه ۳ میلیون تومان بازنشسته شدند،با آن درآمد کم و کمک های جناب آقای دکتر صالحی ،وزیر وقت ارشاد اسلامی و برخی مسئولان استانی و شهرستانی تا به اینجا رسیده است که در ادامه برای فرآیند درمان، نیاز مبرم به کمک های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم و سایر مسئولان و مسئولان نهادهای فرهنگی دارد تا بتواند در مبارزه با این مریضی توانایی لازم را داشته باشد.
لازم به تذکر است،بنا به اظهارات این همکار ،در جریان سفر هیئت دولت سیزدهم به استان گیلان و در جریان ملاقات با معاون مطبوعات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قول هایی جهت کمک به ایشان برای درمان داده شده است ولی تا به یعنی زمان تحریر این دردنامه کوچکترین عکس العمل و دستوری از طرف وزیر ارشاد و معاون مطبوعات ایشان به نامه و درخواست سرکار خانم مهتاب ره داده نشده است.
در ضمن ایشان علاوه بر مریضی و مشکلات آن ،در خرداد ماه سال جاری می بایست منزل استیجاری خود را با توجه به اتمام مهلت اجازه پس بدهد، که هیچ پس اندازی برای رهن و اجاره در بساط ندارد و با این اوصاف از خرداد ماه علاوه بر گرفتاری مریضی باید آواره ی خیابان ها گردد.
علی ایحال،ایشان از وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون مطبوعاتی ایشان و همچنین استاندار‌ محترم گیلان،مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و انتظار دارد در این شرایط بسیار سخت و دشوار یاریگر خودش و خانواده اش باشند.
درضمن از همکاران محترم و پرتلاش رسانه ای و مطبوعاتی خود خواسته است تا در رساندن درد و مشکلاتش به سمع و نظر مسئولان محترم استان و کشور با ایشان همکاری نمایند.

با کانال همای خبر همراه باشید.

http://homaygilanirCheck Alsoرئیس شورای اسلامی شهر رشت : تعامل دستگاه ها منجر به ارائه خدمات مطلوب به …

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
خبرگزاری همای گیلان