به گزارش بیا خبرگیلان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سیدمهدی فلاح میری ظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری کلاهبردار فروش خودرو در گیلان خبر داد و اظهار داشت: این فرد با جلب اعتماد برخی از شهروندان اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با بیان اینکه شخص کلاهبردار دستگیر و روانه زندان شده است گفت: این فرد با وعده‌ واهی فروش و تحویل خودرو به قیمت کارخانه در کمترین زمان ممکن از شهروندان کلاهبرداری کرده بود.

فلاح‌میری با اشاره به جزئیات کلاهبرداری فرد مذکور افزود: فرد کلاهبردار با ادعای ارتباط با مدیران فروش خودرو از شرکت‌های فروشنده و تحویل فوری اقدام به فریب و تحصیل مال افراد و کلاهبرداری از آنان کرده است.

وی با اشاره به چگونگی دستگیری این کلاهبردار فروش خودرو در استان گیلان عنوان کرد: فرد مذکور وجوه حاصل شده از کلاهبرداری را به حساب اعضای خانواده خود واریز و یا اقدام به خرید املاک می‌کرد که شناسایی و مبالغ و املاک توقیف شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با اشاره به رسیدگی پرونده مذکور در مراجع قضایی استان ابراز داشت: پرونده این کلاهبرداری در یکی از شعب بازپرسی مرکز گیلان در حال رسیدگی بوده و تحقیقات تکمیلی آن در حال انجام است.

انتهای پیام/614/س

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
تسنیم گیلان