به گزارش بیاخبر گیلان

به گزارش گزارشگر مهر، علی آقازاده پیش از ظهر پنج‌شنبه در جلسه شورای اداری استان گیلان با بیان اینکه حل مشکلات اجرایی پسماند سراوان نیازمند تلاش بیشتر مسئولین ذی ربط است، اظهار کرد: باید از عملکرد ناموفق گذشته تجربه خوبی برای مدیریت آینده به دست آوریم.

نماینده رشت و خمام در مجلس تصریح کرد: اقدامات فعلی برای ساماندهی پسماند استان به لحاظ اجرایی و اعتبارات و طراحی کافی نیست.

وی با اشاره به اینکه مردم از ابتدای فصل کشت با مشکلات مواجه بودند و توجیه عمومی مردم و برنامه ریزی برای مدیریت آب کافی نبوده است، افزود: خسارت‌های غیر موجه ای از این بابت به کشاورزان وارد شده است و امیدواریم در برنامه ریزی های بعدی برای مباحثی مانند پمپاژ آب و لایروبی آب بندان ها دقیق‌تر برنامه ریزی شود.

آقازاده با بیان اینکه شاخص شبکه‌های برق استان گیلان از کشور پایین‌تر است و در ارائه خدمات متوازن در شهرستان‌های گیلان تفاوت وجود دارد، گفت: عدالت را در خدمت دهی به مردم اجرا کنید.

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
خبرگزاری مهر گیلان