به گزارش بیا خبرگیلان

اسدالله عباسی روز شنبه در آیین معارفه سرپرست فرماندار شهرستان صومعه سرا اظهار داشت: دولت های قبل شب واریز یارانه ماتم داشتند اما این دولت با پشتوانه مردم و باشهامت وارد میدان شده تا حق مسلم مردم را عادلانه توزیع کند.

وی با اشاره به اینکه باتوزیع عادلانه دارایی مردم طعم شیرین عدالت را می چشند، اظهار داشت: عوامل قدرت و بیگانگان که می بینند دستشان از سودهای فراوان کوتاه می شود با در دست گرفتن رسانه ها می خواهند طعم این شیرینی را به کام مردم تلخ کنند.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه باید نقدپذیر باشیم و مسائل مربوط را با وحدت حل کنیم افزود: اگر در اجرای برنامه توسعه پنجم و ششم در بخش اقتصاد و عدالت موفق نبودیم باید جهادی عمل کنیم و یکی یکی موانع را از مسیر برداریم.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه در زمان ورود دولت سیزدهم با پیک کرونا و مشکلات دسته پنجه نرم می کردیم افزود: نگاه ما به مسئله پسماند فراتر از چالش بودکه با پیگیری های انجام شده مجلس لایحه دولت را درمورد پسماند تصویب کرد و۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای فراچالش پسماند گیلان اختصاص یافت. 

عباسی حل معضل پسماند گیلان را در دستان نخبگان عنوان کرد و گفت: 

با حضور استاندار گیلان، نماینده مردم صومعه سرا و جمعی از مسئولان از زحمات محمد نعمتی در مدت سرپرستی فرمانداری صومعه سرا تجلیل و مهدی صفاتی به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب شده است.

مهدی صفاتی، فرمانده سابق سپاه شهرستان انزلی و یگان حفاظت فرودگاهی گیلان بود.

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
ایرنا گیلان