به گزارش بیا خبرگیلان

به گزارش گیلانستان، محمدرضا احمدی سنگری در نشست هماهنگی با تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدماتی استان در سالن اجلاس دیوان محاسبات استان با بیان اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی وظیفه جذب اعتبار ندارند بلکه ما در کنار وظایف قانونی صرفاً یک تسهیل گر هستیم، اظهار کرد: مسؤولان باید در پیگیری اموری همچون راه بیشتر تلاش کنند تا رضایت نسبی مردم، فراهم شود.

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب راه‌های اصلی در استان، افزود: راه خمام به خشکیبجار یکی از راه‌های خطرناک در استان هستند و ما منتظریم تا دستگاه متولی مشکلات آن را سریعاً حل کند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان، گفت: انتظار ما از آموزش‌وپرورش بیشتر بود چراکه ما انتظار داشتیم با ورود نیروهای دلسوز و متخصص، آموزش‌وپرورش تقویت شود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طفل‌های انقلابی از آموزش‌وپرورش گیلان دلسرد شده‌اند، تصریح کرد: از مدیرکل آموزش‌وپرورش گیلان این انتظار بود تا همه خانواده آموزش‌وپرورش را یکدست ببینید اما مبنای انتصابات در این اداره کل معلوم نیست.

احمدی سنگری با اشاره به طرح رتبه‌بندی فرهنگیان نیز گفت: در رتبه‌بندی فرهنگیان، مجلس وظیفه خود را انجام داده است و منتظریم تا این قانون هرچه سریع‌تر اجرایی شود.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس یازدهم همچنین تصریح کرد مدیران استان شعار دولت رئیسی را که انقلابی بودن و جهادی بودن هست را جدی بگیرند و در بدنه دولت از مدیران قوی استفاده کنند.

انتهای پیام/ فارس

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
گیلانستان