به گزارش بیا خبرگیلان

تا پایان شهریور بخشی از پروژه‌های راه آهن رشت-کاسپین و آزادراه منجیل-رودبار تحویل داده خواهد شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان گفت: شرکت ساخت متعهد شده است بخشی از پروژه راه آهن رشت-کاسپین و آزادراه منجیل-رودبار را تا پایان شهریور تحویل دهد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، ماکان پدرام، مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان، در گفت‌وگو با گزارشگر پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با بیان اینکه […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان گفت: شرکت ساخت متعهد شده است بخشی از پروژه راه آهن رشت-کاسپین و آزادراه منجیل-رودبار را تا پایان شهریور تحویل دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، ماکان پدرام، مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان، در گفت‌وگو با گزارشگر پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان پروژه‌های بسیاری را در بخش راه‌ها دارد، گفت: در بخش راه و ساختمان ۴۳ پروژه وجود دارد که برعهده اداره کل راه و شهرسازی این استان است.

وی افزود: راه آهن رشت-کاسپین، آزادراه منجیل-رودبار که پروژه‌های اولویت‌دار است، جزو تعهدات شرکت ساخت بوده و متعهد شدند بخشی از آن را تا پایان شهریور و بخش دیگر را تا پایان سال جاری تحویل دهند.

پیش از این نیز مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه، در سفر به استان گیلان از آزادراه منجیل- رودبار بازدید کرد و گفت: باند رفت آزادراه منجیل-رودبار به عنوان آخرین حلقه از آزادراه قزوین-رشت در صورت تامین اعتبار مورد نیاز در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد و این اقدام گام مهمی در تکمیل کریدور آزادراهی شمال-جنوب کشور و افزایش ظرفیت‌های بهره‌برداری از بندر امام خمینی (ره) در شمال خلیج فارس است.

 

 

اولین و برترین خبرخوان گیلان , خبرخوان رشت . پوشش زنده و لحظه به لحظه اخبار استان گیلان و شهر رشت در خبرخوان بیاخبر گیلان. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
درفک خبر