به گزارش بیاخبر گیلان

به گزارش گزارشگر مهر، دکتر کریم زاد حق عصر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بیمارستان بین المللی قائم (عج) رشت همواره بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی تلاش می‌کند تا ضمن همراه بودن با جامعه، خدمات درمانی مطلوب و با کیفیت را به بیماران ارائه دهد.

مدیر عامل بیمارستان بین المللی قائم (عج) با تاکید بر اینکه این بیمارستان بیشترین مطالبات را از بیمه‌های پایه و تکمیلی دارد، افزود: این بیمارستان با تمام بیمه‌ها دارای قرارداد است.

وی با بیان اینکه با وجود مطالبات بالا از بیمه‌های فعال در استان گیلان بیمارستان قائم (عج) در سال گذشته هیچ قراردادی لغو نشده است، تصریح کرد: اگر با توجه به مشکلات مالی و مطالبات بالا اقدام به لغو قرار داد می‌کردیم قطعاً مردم و اقشار آسیب پذیر که توان مالی مناسب برای پرداخت برخی هزینه‌های درمانی را ندارند آسیب می‌دیدند، اما همچنان به شهروندان و بیماران ارائه خدمت دادیم.

دکتر کریم زاده حق با اشاره به اینکه در این بیمارستان ۸۵۰ نفر پرسنل به طور مستقیم مشغول به کار هستند، افزود: شاهد افزایش ۵۰ درصدی حقوق، دستمزد و افزایش چشمگیر هزینه‌های بیمارستانی هستیم.

وی بیان اینکه بیمارستان با چالش جدی نقدینگی مواجه است، اضافه کرد: متأسفانه برخی بیمه‌ها به تعهدات خود بر اساس مفاد قرارداد عمل نمی‌کنند و بیمارستان را با مشکل مواجه می‌کنند که عدم تعهد به پرداخت دیون از سوی بیمه‌ها موجب شده تا در ماه‌های اخیر برای پرداخت حقوق پرسنل دچار چالش شویم.

مدیرعامل بیمارستان بین المللی قائم (عج) با اشاره به اینکه این بیمارستان بالاترین مطالبات بیمه‌ای را از بیمه‌های پایه و تکمیلی در بین بیمارستان‌های خصوصی استان دارد، تصریح کرد: بیش از ۹۸ درصد مراجعین به این بیمارستان تحت پوشش بیمه هستند و از تمام امکانات بستری، تشخیصی و درمانی بیمارستان با پوشش بیمه‌ای خود استفاده می‌کنند.

بیمارستان بین‌المللی قائم (عج) اکنون با داشتن ۲۸۰ تخت بیمارستانی دارای ۴۵ تخت ICU، ۱۵ تخت CCU، ۵ تخت ICU open heart و ۶ تخت مراقبت ویژه نوزادان NICU است.

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
خبرگزاری مهر گیلان