به گزارش بیاخبر گیلان

کلیه مدارس ابتدایی و متوسطه اوّل شهرستان شفت فردا (سه شنبه) تعطیل و مدارس متوسطه دوّم به ترتیب با 2 و 1 ساعت تأخیر آغاز خواهد شده است.

 • انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ – ۲۳:۱۱
 • کد خبر : 34011
 • به گزارش ورس ؛ کلیه مدارس ابتدایی و متوسطه اوّل شهرستان شفت تعطیل و مدارس متوسطه دوّم به ترتیب با ۲ و ۱ ساعت تأخیر آغاز خواهد شده است.

  با توجه به بارش برف و برودت هوا در گیلان،حفظ سلامت دانش‌آموزان و مشکلات تردد، اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان با صدور اطلاعیه‌ای وضعیت تعطیلی آموزش حضوری مدارس استان را در روز سه‌شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد.

  متن این اطلاعیه بدین شرح است:

  مدارس ناحیه ۱ و ۲ رشت همچنین شهرستان خمام در مقاطع تحصیلی ابتدایی (صبح و عصر) و مدارس  متوسطه اول (شیفت صبح) تعطیل می باشد.

  در حویق، املش و ماسال کلیه مدارس کوهستانی، ییلاقی و عشایری تعطیل می باشد.

  مدارس شهرهای رودبار، عمارلو، رحمت آباد و بلوکات، سنگر، دیلمان، آستانه‌اشرفیه و کوچصفهان، مدارس شهری  و روستایی تمام مقاطع تحصیلی تعطیل می باشد.

  در مناطق اطاقور و رحیم‌آباد (اشکور)  تنها مدارس ابتدایی مناطق کوهستانی تعطیل می‌باشد.

  در منطقه لشت‌نشاء نیز مدارس ابتدایی مناطق شهری و روستایی در شیفت‌های صبح و عصر تعطیل است.

  کلیه مدارس ابتدایی و متوسطه اوّل شهرهای سیاهکل و شفت تعطیل و مدارس متوسطه دوّم به ترتیب با ۲ و ۱ ساعت تأخیر آغاز خواهد شده است.

  در لاهیجان مدارس ابتدایی شهری و روستایی تعطیل و مدارس متوسطه اول و دوم با ۱ ساعت تأخیر آغار بکار خواهند کرد.

  در صومعه‌سرا نیز فعالیت مدارس ابتدایی با ۱ ساعت تأخیر آغاز خواهد شده است.

  *لازم به ذکر است در مدارس تعطیل اعلام شده، آموزش‌ها تعطیل نبوده و از طریق فضای مجازی پیگیری خواهد شده است.

  همچنین حضور عوامل اجرایی در مدارس الزامی می‌باشد.

  به نقل از

  ورس شفت
  کلیه اخبار توسط موتور جستجوی هوشمند خبری سایت از منابع معتبر خبری ایران و استان گیلان جمع آوری می شود . هیچ دخالت انسانی در ایجاد محتوا وجود ندارد . در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.