به گزارش بیاخبر گیلان

فرماندار رشت با اشاره به نقش مهم نان در سبد غذایی خانوار، تاکید کرد: با هدف خدمت رسانی بهتر به مردم، با هرگونه تعطیلی خودسرانه واحدهای نانوایی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

همای خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر امام پناهی در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان با تاکید بر اینکه نانوایان پرتلاش با تهیه قوت اصلی مردم نقش مهمی در تامین سبد غذایی خانوار دارند، اظهار داشت: ضرورت دارد تا با تشدید نظارت‌ها، با معدود واحدهای نانوایی متخلفی که زحمات همکاران خود را تحت الشعاع قرار می دهند با جدیت برخورد شود.

فرماندار رشت با تاکید بر اهتمام دولت و اطمینان بخشی رئیس محترم جمهوری در جهت رفع دغدغه مردم درباره تامین نان مورد نیاز جامعه، خاطرنشان کرد: تعزیرات و سایر دستگاه‌های نظارتی آمادگی دارند تا در صورت مشاهده تخلف و همچنین اصرار بر تکرار تخلفات از سوی نانوایانی که با عدم رعایت ساعات کار، تعطیلی خودسرانه، کم فروشی و عدم رعایت موارد بهداشتی موجب بروز مشکل در تامین نان و شکل‌گیری صف‌های طولانی شوند، به طور قاطع و قانونی برخورد نمایند.

وی با یادآوری الزام به پایش مستمر مراحل توزیع و حمل آرد، خواستار نظارت دقیق دستگاه های مربوطه در این زمینه شده است.

نماینده عالی دولت در مرکز استان با بیان این مطلب که شناسایی “نانوایان امین” در ادامه طرح “کاسبان امین” برای خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان به خصوص در مراکز پر تراکم جمعیتی مانند مراکز شهری اهمیت بسیار دارد، گفت: نانوایانی که با رعایت و افزایش ساعت پخت، رعایت وزن و مراعات موارد بهداشتی موجبات تسهیل تهیه نان برای شهروندان به خصوص در ساعات پر ازدحام روز را فراهم می‌کنند؛ به عنوان “نانوایان امین” با نصب پرده و افزایش سهمیه آرد مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

با کانال همای خبر همراه باشید‌

http://homaygilanirCheck Alsoهمای خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر، هم اکنون جلسه بررسی وضعیت …

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
خبرگزاری همای گیلان