به گزارش بیا خبرگیلان

نبض خبر به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، در این پیام آمده است :

اصناف در بخش های مختلف تولیدی ، توزیعی و خدماتی و … در زمره مردمی ترین شکل بنگاههای اقتصادی جامعه تلقی می شوند که فعالان این حوزه با سرمایه های شخصی و ایده های کاری در آن به خلق منابع و گردش چرخهای اقتصادی جامعه کمک نموده و ثمره همت والا و اندیشه عمیق آنها برای کارآفرینی و اثربخشی در رونق جامعه ، تعالی ، رشد و بالندگی بیشتر کشور است .

بی تردید اصناف به دلیل تعدد و گستردگی و حضور در بطن جامعه و ارتباط تنگاتنگ با لایه های مختلف اجتماعی یکی از تاثیرگذارترین تشکلها و مجموعه هایی هستند که علاوه بر بخش اقتصادی در اشکال گوناگون اجتماعی فرهنگی نیز نقش آفرینی مینمایند .

فعالان این عرصه که گردانندگان بیش از دو سوم کارگاههای دارای پرونده در تامین اجتماعی و بنگاههای اقتصادی استان میباشند به منزله نیروهای کارآمد نظام اقتصادی کشور در کنار کارآفرینان شرکتها و کارخانجات بزرگ و پیمانکاران و … در زمره شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی همواره به مثابه یکی از ارکان شرکای اجتماعی ، مخاطبین اصلی طرحها و برنامه های فرهنگی اجتماعی بوده و مفتخریم که در تعاملی سازنده و دوسویه در مسیر نیل به اهداف در کنار یکدیگر گام برمیداریم لذا به شکرانه این مهم و همزمان با اول تیرماه (( روز اصناف )) با تبریک این مناسبت ، گلدسته های سپاس و ارادت را به یکایک تلاشگران این حوزه تبریک عرض نموده و برای همگی سلامتی ، عزت ، رزق و برکت و شادکامی از یزدان پاک آرزومندم .

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

خانه – بیا خبر گیلان | جدیدترین و مهمترین اخبار گیلان

منبع خبر
نبض خبر