به گزارش بیا خبرگیلان

به گزارش خط گیلان، به نقل از  روابط عمومی گاز گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از آمادگی کامل پرسنل این شرکت برای خدمتگزاری به مردم و حفظ پایداری جریان گاز خبر داد و گفت: هم اکنون ۵۶ اکیپ امدادی ۴ نفره  و ۲۰۰ گازبان در شهرها و روستاهای استان آماده برطرف کردن مشکلات احتمالی مشترکین و مصرف کنندگان گاز  طبیعی می باشند.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای مقابله با هرگونه بحران در استان اندیشیده شده است، اظهار داشت: در حال حاضر ناوگان حمل و نقل شرکت گاز استان گیلان با ۵۲ دستگاه خودروی دودیفرانسیل، ۳۳ خودروی سواری به همراه گریدر و بیل بکهو با آمادگی کامل به سراغ بارش برف رفته است.

اکبر با اشاره به هماهنگی های به عمل آمده با سایر سازمان ها برای همکاری جهت برقراری جریان گاز مردم گفت: علاوه بر نیروهای عملیاتی شرکت گاز، اكيپ هاي امدادي متشكل از نیروهای بسیج و همياران گاز توسط ادارات گاز شهرستان ها آموزش های لازم را دیده اند تا در صورت نیاز کنار نیروهای شرکت گاز، خدمات لازم را به مشترکین گاز ارائه کنند.

مدیرعامل گاز گیلان با اعلام این خبر که در حال حاضر جریان گاز تمامی نقاط استان برقرار است و هیچگونه افت فشار در گیلان گزارش نشده است، بیان کرد: مشترکین عزیز می توانند در طول شبانه روز در صورت بروز هر گونه مشکل و یا حادثه با شماره  ۱۹۴ (مرکز پیام و اتفاقات متمرکز شرکت گاز) تماس حاصل نمایند.

وی در پایان از همه گیلانیان فهیم درخواست کرد تا با رعایت دمای آسایش (۱۸ الی ۲۱ درجه)، زمینه بهره مندی همه مشترکین گاز در استان و کشور را از نعمت گاز طبیعی فراهم نمایند.

سایت بیا خبر گیلان مرجع کامل اخبار استان گیلان و شهرستان رشت. در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.

https://gilan.biakhabar.ir/

منبع خبر
خط گیلان