به گزارش بیاخبر گیلان

رئیس هیئت فوتبال شهرستان نطنز گفت: بانوان نطنزی برای حضور پرقدرت در مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور آماده می‌شوند.

 • انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ – ۱۳:۳۱
 • کد خبر : 41556
 • به گزارش ورس از ایسنا رئیس هیئت فوتبال شهرستان نطنز گفت: بانوان نطنزی برای حضور پرقدرت در مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور آماده می‌شوند.

  مهدی عسگری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بانوان نطنزی به عنوان تنها نماینده استان اصفهان در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور آماده حضور در این رقابت‌ها می‌شوند.

  وی افزود: اردوی آماده‌سازی تیم بانوان نطنز در مراحل پایانی خود در حال برگزاری است که در حال حاضر در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرینات ادامه دارد.

  رئیس هیئت فوتبال شهرستان نطنز، گفت: برای حضور پرقدرت در این مسابقات و کسب تجربه بیشتر بانوان فوتسالیست نطنزی، از بازیکنان با سابقه کشوری در کنار جوانان این شهر استفاده خواهد شده است.

  وی تصریح کرد: شهین افلاکی، ستاره محمدی، زهرا قلی زاده، هانیه فرهادی، تارا جانی زاده، راضیه ایرانشاهی و کوثر حیدر نژاد از جمله بازیکنان تیم فوتسال نطنز هستند که سابقه بازی در تیم‌های مطرح را به همراه دارند.

  عسگری خاطرنشان کرد: لیلا چکانی و شیرین صادقی نیز از اعضای کادر فنی این تیم هستند که امیدواریم با حمایت مسئولان موفقیت‌های در خور توجهی را کسب کنند.

  به نقل از

  ورس شفت
  کلیه اخبار توسط موتور جستجوی هوشمند خبری سایت از منابع معتبر خبری ایران و استان گیلان جمع آوری می شود . هیچ دخالت انسانی در ایجاد محتوا وجود ندارد . در صورت مغایرت هر مطلب یا خبر با قوانین ایران یا انتشار اخبار کذب و خلاف واقع , لینک خبر را به شماره 09399295833 پیامک نمایید.